i0 naplo  motto3  i0 server  i0 face  i0 youtube

ÁHÍTAT: 152     ÜGYELET:
 
"Én vagyok az az élõ kenyér, amely a mennybõl szállt le." (Jn 6,51)

Nagy büszkeség számunkra, hogy két kollégánk programja is bekerült a Református Tananyagfejlesztő Csoport kiadványába, mint kiemelt jó gyakorlat.

A református köznevelési paletta több mint 160 intézményéből iskolánk bekerült abba a hét intézménybe, amelynek anyaga megjelenhetett ebben a kötetben. Komoly szakmai elismerés ez iskolánknak és azon kollégáinknak, akik részt vettek ebben a projektben. Ezen szakmai munkának másik fontos része, hogy az iskola a Református Pedagógiai Intézet kiemelt bázisintézménye címet is kiérdemelte innovatív tevékenységével.

Örömmel ajánlom két kollégánk anyagát:

Emdérek varázsvilága (emdér = ember + tündér)
Modulíró: Tomcsányiné Lucz Szilvia
Téma: Szabó Magda: Tündér Lala című regényének komplex feldolgozása
Produktum: Csoportonként egy-egy lapbook

Tudásvásár
Modulíró: Dr. Mokbelné Dr. Bacsa Éva
Téma: A tanulók választanak egy témát a kutatási téma-kínálatból.
Produktum: Csoportonként egy-egy lapbook

A református köznevelési paletta több mint 160 intézményéből iskolánk bekerült abba a hét intézménybe, amelynek anyaga megjelenhetett ebben a kötetben. Komoly szakmai elismerés ez iskolánknak és azon kollégáinknak, akik részt vettek ebben a projektben. Ezen szakmai munkának másik fontos része, hogy az iskola a Református Pedagógiai Intézet kiemelt bázisintézménye címet is kiérdemelte innovatív tevékenységével.

A kiadvány elektronikusan olvasható a linkre kattintva:

http://reformatus.hu/data/documents/2019/09/05/1-48_vegso.pdf