i0 naplo  motto3  i0 server  i0 face  i0 youtube 

ÁHÍTAT: 15     ÜGYELET:
TINI MAI IGE      
 
"Az ég és a föld elmúlik, de az én beszédeim nem múlnak el." (Lk 21,33)

tortenetmondo 2019

A XX. Országos Bibliai Történetmondó Verseny házi fordulója április 2-án volt iskolánkban. Az idei téma a hálaadás és az emlékezés. Olyan igékkel készültek a gyerekek, melyek bemutatják az egyén, a család, a gyülekezet, a nép és a mi megváltó Krisztusunknak az Isten iránti hálaadását. Isten Szentlelke megáldotta a felkészülést, hiszen 22 gyermek mérhette össze tudását ezen a versenyen.

 

Eredményesen szerepeltek: Dancsó Milán (1. helyezés), Bélteki Áron (2. helyezés), Benke Hajnalka Csenge (3. helyezés), Mészáros Nimród, Kóczán Lara, Jernei Dorka, Schaffer Petra, Túri Teodóra, Váczi Hanna, Talmácsi Fanni (1.b); Kiss Károly (1. helyezés), Hargittai Bettina (2. helyezés), Szécsényi Ádám (3. helyezés) (2.b); Sebesi Fanni (1. helyezés), Ökrös Zénó (2. helyezés), Beke Hanna Laura (3. helyezés), Dömsödi Martin (3.a); Bodnár Hanna (2. helyezés), Berezvai Gréta, Bulecza Flóra, Vörös Jázmin Csenge (3.b); Törőcsik Laura (4.b)

Iskolánkat Gyulán, az Országos Bibliai Történetmondó Versenyen Dancsó Milán (1.b), Kiss Károly (2.b), Sebesi Fanni (3.a), Törőcsik Laura (4.b), Szalai Sára (5.b) és Péter Vivien (6.a) képviseli.

Felkészítők: Cseh Lajosné, Almásiné Szaszkó Edit, Varga Emília, Czibulya Anita, Nyíri Dániel, Karikó-Tóthné Puskás Gabriella és Tomcsányiné Lucz Szilvia