i0 naplo  i0 moddle  motto3  i0 server  i0 face  i0 youtube

ÁHÍTAT: 144     ÜGYELET: 8.a
 
"Mert te vagy, Uram, reménységem, te vagy, Uram, bizodalmam ifjúkorom óta." (Zsolt 71,5)

A Szentes Nagytemplomi Református Egyházközség betlehemi jászolkészítő versenyt hirdet a szentesi általános iskolák részére.

 

Maximum 3 fős csoportok és/vagy egyéni alkotók munkáit várják a szervezők. Az alkotások legfeljebb 70X50cm-es méretben készülhetnek, kétféle módon: újrahasznosított alapanyagokból, vagy természetes anyagokból, azonban a technikák ne keveredjenek!

 

Az elkészült betlehemeket - a készítő(k) pontos megjelölésével ellátva: név, cím, telefonszám, iskola, évfolyam - 2018. december 7-ig várjuk, melyek beérkezés után egyből a templom kiállító terébe kerülnek.

Minden pályamunkát kiállítunk, a legjobb művek pedig díjazásban részesülnek.

 

A díjazás három kategóriában történik:

óvodás

alsó tagozatos

felső tagozatos.

A „közönség-díjat” is ki szeretnénk osztani, ezért a beérkező pályamunkákra majd szavazni is lehet a gyülekezet Facebook-lapján.

Az eredményhirdetés 2018. december 16-án (Advent 3. vasárnapján) lesz, a 10,00 órakor kezdődő istentiszteleten.

Bővebb információ kérhető: Varga Emília tanítótól, a Kiss Bálint Református Általános Iskolában, vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

Szentes, 2018. november 7.

                                                                                                       Szentes Nagytemplomi Református Egyházközség