25. Csongrád-Szentes g-Át futás-éremesõ

A 25. jubileumi g-Át futáson iskolánkból 9 tanuló indult neki, hogy teljesítse a 6 illetve 12,5 km-es távot. Szabó MIlán a 12,5 km-es távot választotta,melyet nem is akárhogyan teljesített. Sajnos az idõ nem volt kegyes hozzánk,mert elég esõs, borult délelõtt volt, és hát a hõfok sem volt nagyon meleg. Ennek ellenére ez sem szegte kedvünket, hogy ne fussunk.Idén a rövidebb táv az Antal-tótól indult, a hosszabb pedig a csongrádi polgármesteri hivataltól.A befutó a szentesi strandra történt.Elmondhatom, hogy nagyon büszke vagyok a gyerekekre, hisz készültek a futásra. Volt olyan diák,aki most futott elõször ilyen hosszú távot.Kicsit aggódtam,hogy ne legyen kudarcélményük,annyira akartak jönni futni ,a 6 km pedig nem egy rövidtáv annak,aki nem rutinos futó.Nem volt népes mezõny, közülünk szinte mindenki dobogón végzett. Ez hatalmas örömmel tölt el,mert dupla sikerélményt adott ,szép emlékeket a futópalántáinknak. Nálam egy hosszabb kényszerpihenõ után csak a teljesítés volt a cél. Eredmények (korosztályos helyezések): 1. és nõi abszolút 3. Szabó Liza (6.a), 1. és nõi abszolút 2. Dósai-MOlnár Szilvia, 1. Szabó Milán (6.b) 12,5 km-es távon, 1. Kocych János (8.a) 2. Orosz Endre (6.a), 2. Szabó Kata (6.a), 2. Kálmán Kamilla (8.a), 4. Sebesi Fanni (7.a), 5. Kálmán Noémi (6.a), 6. Böszörményi Noémi (5.a), Jövõre remélem még többen leszünk!

Szöveg: Dósai-Molnár Szilvia
Fényképezte: Dósai-Molnár Szilvia