Szeptember 14-én vasárnap került megrendezésre immáron 2. alkalommal a Kurca Roadshow a St. Jupát SE szervezésében, melyen intézmények bevonásával minél több diák,tanár,szülõ és hozzátartozó megmozgatása a cél.
Az idõjárás kegyes volt hozzánk, mert a gyalogtúra a Kurca körül és a vízitúra is a Kurcán napsütéses idõben zajlott le, míg az esemény elõtt-után esõs, borult idõ volt.
Iskolánk mind a gyalogtúrán, mind az evezésben részt vett, népesebb mezõnnyel, mint tavaly. Jó kis közösségi esemény volt, az összefogás ereje ma sem hagyott el minket. Jó volt látni, hogy milyen sokan megmozdultunk.
Meg is lett az eredménye, hisz a gyalogtúrán 2. helyezést értünk el. 100.000 Ft-ot nyertünk a TEJSZOLG-Szentes Kft. támogatásával, illetve a vízitúrán is 2. helyezettek lettünk, szintén 100.000 Ft-ot nyertünk a Legrand Zrt. támogatásával. A nyereményeket sportszervásárlásra ajánlották fel.
Köszönjük a diákjainknak, pedagógusainknak, a szülõknek és a hozzátartozóknak,hogy részt vettek ezen programon és együtt sikeres eredményt értünk el!
Köszönjük Valkai Zsoltnak a St. Jupát egyesület vezetõjének a sikeres szervezést, a támogatóknak a felajánlást!
Jövõre ismét ott leszünk!