Megyei mezeifutó diákolimpia

Október 14-én Hódmezõvásárhelyen került megrendezésre a megyei mezeifutó diákolimpia. Népes mezõny volt, sok remek futóval, korcsoportonként akár 60-70 gyermek is versenyzett. Iskolánkat 4 csapatunk képviselte, derekasan helytálltak,szívcel-lélekkel futottak. Egyéniben kiemelném Kozák Borkát (3. a), aki 13., Bertus Máté Tibor (6.a) 7.,Szabó Milán Dominik (5.b) 8. helyezett lett. Ez remek eredmény, hisz itt már egyrészt atléták, triatlonos gyerekek is versenyeznek. A csapateredményt a helyezések száma adja. 3. korcsoportos fiú csapatunk a dobogó 3. helyére állhatott fel! Csapattagok: Bárkai Roland (5.a) Bertók Bajnok (5.B), Bertus Máté Tibor (6.a), Ökrös Zénó (6.a), Szabó Milán Dominik (5.b). 7. helyezés :Bakó Zora (5. b), Oszlánczi Anikó Krisztina (6.a),Sebesi Fanni Lili (6.a),Szabo Kata (5.a) Szabó Litza (5. a). 9. helyezés :Hatos-Szekander Sára (3.a),Kozák Borka (3.a),Varga Anna (3.a),Végh Hanna Andrea (3.a),Õze Zselyke (4.a). 10. helyezés :Budai Albert (3.a),Gyevi-Szabó Noel (4.a),Kósa Tamás (4.a),Müller Flórián (4.a).

Szöveg:Dósai-Molnár Szilvia
Fényképezte:Dósai-Molnár Szilvia